Groot dank aan elke leerder wat tydens hierdie glansgeleentheid gestraal het.

Julle het almal verskriklik mooi gelyk en veral jul temas skitterend uitgebeeld.

Hierdie geleentheid was beslis een van die hoogtepunte op ons jaarkalender en elke Florrie kan
opreg trots wees om deel van die suksesverhaal te wees.

Baie dankie aan me. Marietjie Bezuidenhout en almal wat gehelp het om vir ons leerders ‘n onvergeetlike aand te reël.

Baie geluk aan elke wenner.


Debutant

Mnr en Mej Junior Fotogenies

ANZEL BEZUIDENHOUT

Mia Groenewald, Donovan Britz


Mnr en Mej Junior Persoonlikheid

Junior Seun en Dogter:

Beste Temadrag

 ZANè BEKKER, QUINTIN GRANT

ZANè BEKKER, QUINTIN GRANT

 Anzel bezuidenhout, migail nieman

Anzel bezuidenhout, migail nieman


Junior Seun en Dogter Beste Aanddrag

Skool se Keuse - Junior Seun en Dogter

 SIMONè MARAIS, BLAINE WILLEMSE

SIMONè MARAIS, BLAINE WILLEMSE

Anzel Bezuidenhout, Tristan de Hart



JUNIOR TITEL WENNERS

 ANDREA DE LANGE -  2de Prinses   CHARLIZE GAGE -  1ste   Prinses   ANZEL BEZUIDENHOUT -  Mej Florida Junior

ANDREA DE LANGE - 2de Prinses

CHARLIZE GAGE - 1ste Prinses

ANZEL BEZUIDENHOUT - Mej Florida Junior

 ROHANN POTGIETER -  2de Prins    MARSHELLE VAN ANTWERPEN -  1e Prins   DONOVAN BRITZ -  Mnr Florida Junior

ROHANN POTGIETER - 2de Prins

MARSHELLE VAN ANTWERPEN - 1e Prins

DONOVAN BRITZ - Mnr Florida Junior


Mnr en Mej Senior Fotogenies

Mnr en Mej Senior Persoonlikheid

 DANELLE DELPORT, BRYAN J.v. RENSBURG

DANELLE DELPORT, BRYAN J.v. RENSBURG

 CHANTè GOUWS, BLAINE WILLEMSE

CHANTè GOUWS, BLAINE WILLEMSE


Senior Seun en Dogter Beste Temadrag

Senior Seun en Dogter Beste Aanddrag

 ANIEKA VENTER, BRANDON ROBERTS

ANIEKA VENTER, BRANDON ROBERTS

 JESSIE LOURENS, HENRICO SCHOEMAN

JESSIE LOURENS, HENRICO SCHOEMAN



Skool se Keuse – Senior Seun en Dogter

Matriek Titel Wenners

 Anieka Venter, Aiden Bedeke

Anieka Venter, Aiden Bedeke

 TENICKE SMIT -  Mej Matriek    HENRICO SCHOEMAN -  Mnr Matriek

TENICKE SMIT - Mej Matriek

HENRICO SCHOEMAN - Mnr Matriek


SENIOR TITEL WENNERS

 BRYAN J.V. RENSBURG -  5de Plek   LLIAM MEREDITH -  4de Plek   AIDEN BEDEKER -  2e Prins   DALE MANS -  1e Prins   MICHAEL DEALE -  Mnr Florida

BRYAN J.V. RENSBURG - 5de Plek

LLIAM MEREDITH - 4de Plek

AIDEN BEDEKER - 2e Prins

DALE MANS - 1e Prins

MICHAEL DEALE - Mnr Florida

 LARISSA OLIVIER -  5de Plek                                              ANIEKA VENTER -  4de Plek   CHANTè GOUWS -  2de Prinses   DANELLE DELPORT -  1ste Prinses   LUCHè BEDEKER -  Mej Florida

LARISSA OLIVIER - 5de Plek                                         

 ANIEKA VENTER - 4de Plek

CHANTè GOUWS - 2de Prinses

DANELLE DELPORT - 1ste Prinses

LUCHè BEDEKER - Mej Florida


bORGE.JPG